Whisky esővízzel
Zenés bohózattal indul a 33. színházi évad a Karinthy Színházban. A bohózatot Szász Péter nyomán Verebes István az előadás rendezője írta, zenéjét Aldobolyi Nagy György szerezte.
Zenés bohózattal indul a 33. színházi évad a Karinthy Színházban. A bohózatot Szász Péter nyomán Verebes István az előadás rendezője írta, zenéjét Aldobolyi Nagy György szerezte.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2015. január 16. péntek, 19:00
Az előadás remek szerep lehetőségeket ígér 9 színésznő számára. A helyszín egy nagyvállalat, szereplői női alkalmazottak – a főnök legbizalmasabb emberétől a megtűrt munkatárson s a cég reklámarcán át a takarítónőig. 9 nő és egy hatalomváltás. Mi történik, amikor a főnök már nem főnök, és küldik az új embert, de még a régi sem tűnt el a terepről. Teljes káosz, hisztéria és összeomlás, valamint sok-sok mulatságos helyzet.
Mujeres al borde de un ataque de nervios spanyol filmdráma, 90 perc, 1988 spanyol nyelven, magyar felirattal
Meeting the Buddha angol - magyar dokumentumfilm, 145 perc, 2025 angol és tibeti nyelven, magyar felirattal
Trois couleurs: Bleu francia-lengyel-svájci filmdráma, 94 perc, 1993 francia nyelven, magyar felirattal
Los domingos spanyol filmdráma, 117 perc, 2025 spanyol nyelven, magyar felirattal
Nuremberg amerikai történelmi film, 148 perc, 2025 angol és német nyelven, magyar felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
Pénztárnyitás: az első előadás előtt 30 perccel.
Pénztárzárás: az utolsó előadás kezdetét követően 15 perccel.
A kávézó, a mozi nyitvatartási ideje alatt ismét üzemel.
© Uránia Nemzeti Filmszínház
Az Art-Mozi Egyesület tagmozija
1088 Budapest, Rákóczi út 21.
megközelítés
jegyinformáció
írjon nekünk!
közérdekű adatok
sajtó
Adatvédelmi tájékoztató