Kaláka-koncert - Három székláb
A „Három székláb” című koncert a népszerű együttes legkedveltebb gyerekdarabjaiból álló műsora, amely kifejezetten óvodásoknak és kisiskolásoknak szól. több
A „Három székláb” című koncert a népszerű együttes legkedveltebb gyerekdarabjaiból álló műsora, amely kifejezetten óvodásoknak és kisiskolásoknak szól. több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. augusztus 13. szombat, 18:00
Az előadásban felhangzanak többek között Kányádi Sándor, Weöres Sándor, Tamkó Sirató Károly, Móra Ferenc, Hajnal Anna verseire írott dalok. Emellett a sokak által kedvelt lemezek (A pelikán; Nálatok laknak-e állatok?; Ukulele; Az én szívemben boldogok a tárgyak; Bőrönd Ödön; Madáretető) darabjai is megelevenednek.
A Kaláka muzsikusai bemutatják érdekes hangszereiket, a gyerekek pedig együtt énekelhetnek, szajkó módra verset mondhatnak, és még közösen muzsikálhatnak is velük.
Fellép: Becze Gábor, Gryllus Dániel és Radványi Balázs.
Trois couleurs: Rouge francia-lengyel-svájci filmdráma, 96 perc, 1994 francia nyelven, magyar felirattal
The Pledge amerikai filmdráma, 124 perc, 2001 angol nyelven, magyar felirattal
I cento passi olasz dráma, 107 perc, 2000 olasz nyelven, magyar felirattal
japán dráma, 120 perc, 2026 japán nyelven, magyar felirattal
Nuremberg amerikai történelmi film, 148 perc, 2025 angol és német nyelven, magyar felirattal
The Devil Wears Prada 2 amerikai vígjáték, 120 perc, 2026 angol nyelven, magyar felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
Pénztárnyitás: az első előadás előtt 30 perccel.
Pénztárzárás: az utolsó előadás kezdetét követően 15 perccel.
A kávézó, a mozi nyitvatartási ideje alatt ismét üzemel.
© Uránia Nemzeti Filmszínház
Az Art-Mozi Egyesület tagmozija
1088 Budapest, Rákóczi út 21.
megközelítés
jegyinformáció
írjon nekünk!
közérdekű adatok
sajtó
Adatvédelmi tájékoztató