Hőhullám - zenés vígjáték
Négy különböző karakterű barátnő találkozik egy spanyol tengerpartra tartó vonaton, hogy fiatalkori kalandjaik felidézésével megszabaduljanak a mindennapok problémáitól és kiélvezzék nyári szabadságukat.
Négy különböző karakterű barátnő találkozik egy spanyol tengerpartra tartó vonaton, hogy fiatalkori kalandjaik felidézésével megszabaduljanak a mindennapok problémáitól és kiélvezzék nyári szabadságukat.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. március 4. szerda, 19:00
Mindannyian az ötvenes éveikben járnak, így a forró andalúz vidéken nemcsak a meleggel, hanem saját hőhullámaikkal is meg kell küzdeniük.
FRIDA - Elvált, egyedülálló nő, kényszeresen tisztaságmániás, és gyógyszerfüggő.
PAOLA - Középkorú tanárnő, monoton házasságban él, némi túlsúllyal küzd, mely nem igazán komoly, azonban önmagát kövérnek látja.
CARMEN - Vállalkozó, erősen szexuális beállítottságú, nagykanállal falja az életet..na meg a férfiakat.
ALBA - Özvegy, kedves, kissé butuska, de rendkívül barátságos nő. Lelkesen foglalkozik az ezotériával, bár nem igazán ért hozzá.
A történetből a sármos férfi sem hiányozhat... ám az ő szerepe legyen meglepetés.
A vígjáték egy izgalmas, kalandos utazáson keresztül, rengeteg humorral világít rá a középkorú nők és a változó kor kikerülhetetlen nehézségeire. Megmutatja, hogy mi nők képesek vagyunk megbirkózni ezekkel a kihívásokkal - ám minden könnyebben megy öniróniával, sok nevetéssel, különösen akkor ha számíthatunk a férfiak támogatására.
Szereplők
Détár Enikő
Fekete Linda
Kokas Piroska
Ladinek Judit
Bardóczy Attila
Alkotók
Rendezte: Tallós Rita
Írta: J. Pabló Galiano ötlete nyomán Varga Lóránt
Koreográfia: Vári Bertalan
Jelmez: Ungár Anikó
Forgalmazó: New Season Produkciós Iroda
Mujeres al borde de un ataque de nervios spanyol filmdráma, 90 perc, 1988 spanyol nyelven, magyar felirattal
Jelenczki István korunkban az a magyar filmkészítő, aki nemcsak a legkiválóbb dokumentaristák közé tartozik, de ő az, aki mélységével és empátiájával nagyjából azt és úgy hitet el velünk a megértendő valóságból, amit akar.
magyar zenés, romantikus film, 93 perc, 2026 magyar nyelven
Szürkület magyar krimi, 100 perc, 1990 magyar nyelven
Los domingos spanyol filmdráma, 117 perc, 2025 spanyol nyelven, magyar felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
Pénztárnyitás: az első előadás előtt 30 perccel.
Pénztárzárás: az utolsó előadás kezdetét követően 15 perccel.
A kávézó, a mozi nyitvatartási ideje alatt ismét üzemel.
© Uránia Nemzeti Filmszínház
Az Art-Mozi Egyesület tagmozija
1088 Budapest, Rákóczi út 21.
megközelítés
jegyinformáció
írjon nekünk!
közérdekű adatok
sajtó
Adatvédelmi tájékoztató