Program


Bóbita-fantáziák

Bóbita-fantáziák

Az előadás valóság vagy fantázia, fantázia vagy valóság, amelyben öt manó vezet minket egy izgalmas térben egy izgalmas kalandra. Egyikük eltűnt közülük.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2014. március 22. szombat, 15:00

A többiek felkerekednek, hogy megtalálják, és visszaadják a szárnyát, a színét és a hangját. Útjukat járva maguk is sokat tanulnak egymásról és magukról. Hogy mi lesz a végkifejlet, és hogy ki segít még a tündérmanóinknak, az maradjon titok.

Az előadás folyamán Weöres Sándor - gyermekek által már jól ismert - versei mellett elhangzanak "elveszett" költeményei is.

" Attól, hogy valamit nem látsz, az még nem jelenti azt, hogy nem is létezik."

BONGA: gyermek (minden alkalommal más)Játéktér: Fekete Péter
Dalok: Vitéz László
Hangszerelés-effektek: Király Péter

Ajánlatunk


Trois couleurs: Blanc francia-lengyel-svájci filmdráma, 91 perc, 1994 francia és lengyel nyelven, magyar felirattal

Eugene Onegin Operaközvetítés a New York-i Metropolitan Operából, két szünettel, 245 perc, 2026 orosz nyelven, magyar és angol felirattal

magyar-kanadai-NSZK animációs film, 96 perc, 1986 magyar nyelven

Ajánló


I cento passi olasz dráma, 107 perc, 2000 olasz nyelven, magyar felirattal

Ay, Carmela! spanyol-olasz háborús filmdráma, 102 perc, 1990 spanyol nyelven, magyar felirattal

Trois couleurs: Rouge francia-lengyel-svájci filmdráma, 96 perc, 1994 francia nyelven, magyar felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!



Pénztárnyitás: az első előadás előtt 30 perccel.
Pénztárzárás: az utolsó előadás kezdetét követően 15 perccel.
A kávézó, a mozi nyitvatartási ideje alatt ismét üzemel.

© Uránia Nemzeti Filmszínház
Az Art-Mozi Egyesület tagmozija